To miała być zwykła kontrola drogowa. W Kazimierzowie obok Elbląga zatrzymano auto, które prowadził 24-latek. Ponieważ czuć było od niego alkohol, policjanci przeszukali samochód. W bagażniku leżały zwłoki kobiety, która mogła być matką mężczyzny.

Do zdarzenia doszło na DK nr 7 w Kazimierzowie (woj. warmińsko-mazurskie). Policja dokonywała tam rutynowych kontroli samochodów. W pewnym momencie skierowała jedno z aut na pobocze.

Kierowca był w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Dodatkowo, mężczyzna prawie w ogóle nie odzywał się do funkcjonariuszy. To wzbudziło ich czujność.

24-latek nie chciał poddać się badaniu alkomatem, dlatego policjanci postanowili przeszukać samochód. W bagażniku dokonali makabrycznego odkrycia – było tam ciało kobiety.

Podjęto natychmiastową reanimację, ale lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon . Według nieoficjalnych informacji radia RMF FM, mogła to być matka 24-latka.

Sprawą zajęła się prokuratura. 24-latek został przewieziony na komisariat. Tam został przebadany na zawartość alkoholu i środków odurzających. Potem mężczyzna trafił do aresztu.

źródło: www.wp.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]