Z utęsknieniem wyczekiwany i z niecierpliwością wypatrywany. Już jest! Najnowszy numer „Detektywa” dziś rano zawitał do punktów sprzedaży. Czekaliśmy na ten dzień. A Ty?

Wizyta w kiosku jest dopiero przed Tobą? Nie możesz doczekać się chwili, kiedy z gorącą kawą zasiądziesz do lektury czerwcowego wydania „Detektywa”? Mamy więc dla Ciebie, Drogi Czytelniku, małą niespodziankę. Uchylimy rąbka tajemnicy. Jakie historie przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem?

Samodoskonalenie „Hannibala z Żoliborza” – W środę, 3 lutego 2015 roku, o godzinie 15, warszawska straż pożarna została powiadomiona o pożarze w bloku przy ulicy Potockiej na warszawskim Żoliborzu. Paliło się mieszkanie na pierwszym piętrze, a wydobywający się z okna dym zauważyła jedna z mieszkanek, która akurat szła wyrzucić śmieci. Na miejsce zdarzenia udały się 3 zastępy straży pożarnej. Głównym zadaniem służb było błyskawiczne opanowanie ognia oraz dużego zadymienia. Pożar szybko ugaszono. Jednak przed opuszczeniem miejsca pożaru strażacy – tak jak zawsze – musieli ustalić, co było jego zarzewiem. Przeszukując lokal, natknęli się na worek, w którym ukryte było ciało kobiety. Zwłoki były pozbawione głowy!

P jak pedofil – Artyści to na ogół oryginały i ludzie nerwowi. No cóż, uprawiają sztukę, a ta wymaga od nich szczególnej wrażliwości. Sam proces twórczy bywa wyczerpujący psychicznie. Dążąc do twórczej doskonałości, artyści poszukują nowych dróg i nowych doznań, a czasami muszą nawet zstąpić do piekieł… Dlatego na ogół wybaczamy im różne dziwactwa i słabości.

Cudowne recepty rekina biznesu – Zaczęło się od telewizji śniadaniowej. Był 2011  rok, a za panoramicznym oknem studia telewizyjnego padał śnieg. W środku wystrój nawiązujący do białego szaleństwa. Na drewnianych nartach biegówkach, opartych o framugę okna zawieszone były góralskie kierpce. Wszystko dlatego, że kolejnym gościem w studiu było małżeństwo prowadzące w Zakopanem modne gospodarstwo agroturystyczne. Jednak prowadzący program skupiali się w tamtej chwili na Tomaszu K. 23-latek został zaproszony do studia jako najmłodszy milioner w Polsce.

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość? Chcesz wiedzieć więcej? Nie zwlekaj! Zaopatrz się w „Detektywa” 6/2018.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 6/2018 w sprzedaży od 15 maja 2018 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]