Policjanci biłgorajskiej komendy wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na quadzie, w którym zginęli dwaj mężczyźni w wieku 33 i 51-lat. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę poza drogą publiczną w miejscowości Pawlichy, gmina Księżpol. Mężczyźni którzy podróżowali quadem wskutek zjechania do starego koryta rzeki zostali przygnieceni przez pojazd.

Policjanci biłgorajskiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku z udziałem pojazdu quad m-ki Polaris. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, poza drogą publiczną w rejonie miejscowości Pawlichy, gmina Księżpol.

Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że 51-letni mieszkaniec Biłgoraja i 33-latek z gm. Księżpol jechali quadem drogą gruntową. Prawdopodobnie w wyniku nie dostosowania prędkości do panujących warunków zbyt późno zauważyli koniec drogi i zjechali do starego koryta rzeki Tanew, gdzie zostali przygnieceni przez pojazd, którym jechali. Niestety wskutek odniesionych obrażeń obaj mężczyźni zmarli na miejscu zdarzenia.

Wstępne ustalenia wskazują również na to, że mężczyźni nie posiadali kasków ochronnych. Ciała oraz przewrócony pojazd odnalazł członek rodziny jednego z denatów, który zaniepokojony nieobecnością mężczyzn rozpoczął ich poszukiwania. Decyzją prokuratora wykonującego czynności na miejscu zdarzenia ciała obu mężczyzn zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych, również pojazd którym jechali został zabezpieczony na strzeżonym parkingu.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]