Ministrant został znaleziony martwy. Na ciało nastolatka natrafiono nad ranem 25 stycznia. Sprawą zajmują się policjanci z Limanowej.

– Na tę chwilę wykluczamy udział osób trzecich. Przekazaliśmy zwłoki do badań autopsyjnych – powiedziała w rozmowie z o2.pl asp. Jolanta Mól z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Mieszkańcy wsi są zszokowani. Znający 19-latka parafianie twierdzą, że nic nie wskazywało na to, że może on planować odebrać sobie życie. Jak mówią, na co dzień był „spokojnym, miłym chłopakiem””.

– Cała wieś jest bardzo wstrząśnięta, tym bardziej, że był ministrantem i nawet lektorem w kościele – poinformował portal sadeczanin.info jeden z mieszkańców Łostówki.

Nie wiadomo, co było przyczyną samobójstwa. Limanowscy funkcjonariusze nie zdradzają, czy udało im się już ustalić dlaczego młody mieszkaniec Łostówki targnął się na swoje życie. Na miejscu tragicznych wydarzeń pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator.

Czujesz, że bliska osoba może chcieć odebrać sobie życie? Ma zły nastrój, brak chęci do życia, coraz częściej mówi o jego zakończeniu. To sygnały alarmowe, których absolutnie nie wolno lekceważyć.

Gdzie osoby będące w kryzysie samobójczym mogą szukać pomocy?

Centrum Wsparcia: 800 70 2222

Telefon Zaufania dla Dorosłych: 116 123

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111

www.liniawsparcia.pl

www.pokonackryzys.pl

Numer alarmowy: 112.

Źródła: www.wiadmosci.radiozet.pl/ o2.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]