Cała historia rozpoczęła się 19 marca 2010 roku, kiedy Polską wstrząsnęło makabryczne odkrycie. Na peryferiach Cieszyna dwóch nastolatków wracających ze szkoły zauważyło w wyschniętym stawie zwłoki małego dziecka. Zszokowani powiadomili o tym rodziców, a ci – policję.

Podczas dwuletniego śledztwa policjanci i prokuratorzy nie ukrywali przed opinią publiczną, że zagadkowa śmierć kilkunastomiesięcznego chłopca, którego ciało znaleziono w niewielkim stawie, to jedna z najtrudniejszych spraw, z jakimi przyszło im się zmierzyć. Podejmowane na wiele sposobów próby ustalenia tożsamości dziecka spełzły na niczym. Przełom nastąpił po telefonie jednej z sąsiadek, którą zaniepokoiła nieobecność pięknego, grzecznego chłopca.

Zagadkowa śmierć małego chłopca z Cieszyna to jedynie wstęp do tego, co przygotowaliśmy dla Was w ósmej tego roku odsłonie „Detektywa”. Po więcej sięgnijcie do najnowszego numeru miesięcznika.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 8/2018 w sprzedaży od 17 lipca 2018 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]