W najnowszym, sierpniowym wydaniu miesięcznika „Detektyw” czekają na Was historie pełne emocji!

Koniecznie przeczytajcie tekst poświęcony jednemu z najwybitniejszych polskich malarzy współczesnych – Zbigniewowi Beksińskiemu. Z pewnością nie spodziewał się, że zginie we własnym mieszkaniu z rąk dobrze znanego mu człowieka.

Nieprawdopodobna historia „Fryzjer z tramwaju”, który grasował na przełomie lutego i marca 2016 roku. W tramwaju zawsze zajmował miejsce tuż za atrakcyjnymi kobietami. Interesowały go tylko panie z długimi, bujnymi włosami… Miał wobec nich plan.

Ponadto, zabierzemy Was w podróż na Podkarpacie, które pełne jest miejsc owianych legendami i wciąż przyciągających turystów.

W tym roku mija 20 lat od niewyjaśnionego zabójstwa w Górach Stołowych dwójki studentów wrocławskiej Akademii Rolniczej: Anny G. i Roberta O. Według wielu dolnośląskich policjantów to najbardziej tajemnicza sprawa w tym regionie Polski po II wojnie światowej.

Kolejny wart przeczytania tekst to „Oprawca z sąsiedztwa”. To historia dziewczyny więzionej, gwałconej i okaleczonej przez swojego sąsiada. Dlaczego nikt jej nie pomógł? Jak przebiegał proces oprawcy?

To wszystko do przeczytania w najnowszym „Detektywie” 8/2017. Czeka na Was w kioskach od 18 lipca. Nie przegapcie!

 

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]