Nie ma takiej pory roku, która łagodziłaby obyczaje osób łamiących prawo. Nawet najpiękniejsza pora roku, jaką bez wątpienia jest wiosna, nie chroni ofiar przed swoimi oprawcami.

W najnowszym, majowym, numerze „Detektywa” czeka na Państwa 11 mrożących krew w żyłach tekstów. Między innymi:

ZABÓJCA PROSTYTUTEK To były turbokur… A kobiety powinny się szanować – w ten sposób osiemnastolatek wyjaśnił policjantom, dlaczego zabił. Adam D. zamordował z zimną krwią dwie prostytutki z agencji towarzyskiej.

CHYBA DIABEŁ WSTĄPIŁ W TEGO CHŁOPAKA… – Starszy mężczyzna leżał na chodniku i słabym głosem wzywał pomocy. Mijający go ludzie odwracali się z pogardą myśląc, że pewnie jest pijany…

„RZEŹNIK Z AMSTERDAMU” – Ciało żony wrzucił do maszyny mielącej mięso, a następnie powstałą mięsną papką nakarmił gołębie – tak Richard Klinkhamer opisywał jeden z siedmiu sposobów, jak zabić własną żonę i pozbyć się ciała bez śladu.

 

Wiele więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 5/18 w sprzedaży od 17 kwietnia 2018 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]