Decyzją sądu na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafi 19-letnia mieszkanka powiatu będzińskiego, podejrzana o śmiertelne ugodzenie nożem swojego ojczyma.

Młoda kobieta zaatakowała 39-latka w trakcie kłótni rodzinnej w jednym z domów na terenie miejscowości Bobrowniki. Na wniosek policji i prokuratury będziński sąd tymczasowo aresztował podejrzaną na okres trzech miesięcy.

Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony piątek, 24.01.2020 roku, około godziny 23. Policję o zdarzeniu powiadomiła matka dziewczyny, która była świadkiem rodzinnej awantury. Agresję u nastolatki wywołało najprawdopodobniej zwrócenie uwagi ze strony domowników, dotyczące zbyt głośno prowadzonej rozmowy telefonicznej. Niewykluczone, że na zachowanie 19-latki miał też wpływ wypity alkohol. Jak wykazało późniejsze badanie, młoda kobieta miała w organizmie ponad promil alkoholu.

Po ataku na ojczyma 19-latka uciekła z domu. Mniej więcej godzinę później została zatrzymana przez policjantów w Piekarach Śląskich.

26.01.2020 roku, w prokuraturze, nastolatka usłyszała zarzut zabójstwa, za co grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: www.policja.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]