Policjanci zatrzymali dwie osoby mogące mieć związek z zabójstwem. Kobieta najprawdopodobniej nie udzieliła pomocy pokrzywdzonej i nie powiadomiła odpowiednich służb o zaistniałym zdarzeniu. Jej syn podejrzany jest o dokonanie zabójstwa znajomej matki. Zdarzenie miało miejsce podczas libacji alkoholowej w domu denatki. Oboje zatrzymani zostali tymczasowo aresztowani.

Policjanci zostali skierowani do mieszkania, gdzie kobieta, prawdopodobnie nieprzytomna, miała potrzebować pomocy. Na miejscu okazało się jednak, że osoba ta już nie żyje.

Funkcjonariusze ustalili, że wcześniej odbywała się tam libacja alkoholowa. Na początku bardzo trudno było ustalić jakiekolwiek fakty i odtworzyć przebieg zdarzeń, ponieważ wszyscy byli pod wpływem alkoholu.

Kryminalni zajęli się sprawą. W wyniku zebranych informacji okazało się, że 22-letni mężczyzna najprawdopodobniej zabił pokrzywdzoną, a jego matka, która była na miejscu, nie wezwała i nie udzieliła pomocy oraz nie powiadomiła o wszystkim odpowiednich służb. Dopiero po jakimś czasie opowiedziała, co się stało swojemu partnerowi. Zarówno kobieta jak i jej syn zostali zatrzymani.

Dalsze czynności policjantów pionu operacyjnego oraz zebrane przez dochodzeniowców dowody pozwoliły na przedstawienie zatrzymanym zarzutów. Kobieta odpowie za dwa przestępstwa, nieudzielenia pomocy i niepowiadomienia służb, a jej syn usłyszał w prokuraturze zarzut zabójstwa. Decyzją sądu oboje zostali tymczasowo aresztowani.

źródło: www.policja.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]