W najnowszym numerze miesięcznika „Detektyw” 12/2017 poruszająca historia dziewczynki, która miała zastąpić miejsce zamordowanej córki.

„Podwórko opustoszało. Małgosia i Ola poszły do domu. Została sama. Właściwie też powinna już wracać, bo mama zaraz będzie ją wołać na podwieczorek. Ale jeszcze chwilkę, jeszcze jedna babka. No, może dwie. Nasypała piasku do wiaderka. Wtedy zjawiła się ta kobieta. Była wysoka, miała długie proste włosy. Trzymała dużą torbę. Podeszła i powiedziała jej: – Chodź ze mną. Jej głos był szorstki i rozkazujący. Nie było w nim śladu serdeczności. Malwinka wstała i poszła…”

Tak zaczyna się poruszająca historia dziewczynki, która spędziła ponad dobę w domu kobiety, która ją porwała. Przez ten czas opiekowała się nią matka porywaczki, która chciała ukryć zabójstwo własnej córki. Więcej o tej sprawie przeczytasz w grudniowym wydaniu „Detektywa” w tekście „Porwanie Malwinki” autorstwa Karola Rebsa.

Ostatni tegoroczny numer naszego miesięcznika otwiera tekst o zatopionych skarbach. Jeśli jesteś ciekaw jaki majątek można znaleźć na dnie mórz i oceanów, koniecznie zajrzyj do naszego tekstu „Podwodne fortuny”. Oprócz tego, w numerze przybliżymy sposoby działań małoletnich prostytutek oraz odsłaniamy wszystkie grzechy bossa opolskiej mafii. Nie zabraknie także tekstu prosto z zagranicy, w którym odpowiemy na pytanie „Kto zabił króla mody?”.

Najnowszy „Detektyw” nr 12 właśnie trafił do kiosków! Już dziś możesz powiększyć swoją kryminalną biblioteczkę!

Historię porwania Malwinki oraz wiele więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 12 w sprzedaży od 14 listopada 2017 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]