Powoli zbliża się listopad. Dni stają się coraz krótsze, a dzięki temu jest więcej czasu na czytanie. Wybór lektury jest oczywisty.  Zachęcamy abyście sięgnęli po nowego „Detektywa” 11/2019:

COŚ BIERZE NADE MNĄ PRZEWAGĘ… – Biegli stwierdzili, że kobieta zginęła od ciosu nożem. Oskarżony, że był to wypadek na grillu. Jego wyjaśnienia nie brzmiały wiarygodnie.

DOPÓTY DZBAN WODĘ NOSI… – Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a chciwość w miarę bogacenia się. Często też jest przyczyną upadku. Doświadczyły tego trzy przyjaciółki z Żyrardowa.

OSTATNI PATROL – Ćwierć wieku temu ta sprawa poruszyła całą Polskę. W brutalny sposób zamordowano policjanta na służbie. Okoliczności jego śmierci były wyjątkowo tajemnicze. 38-letni funkcjonariusz osierocił dwójkę dzieci. Każde takie zdarzenie stawia policję w stan najwyższej gotowości, a śledczy robią wszystko, by zabójca znalazł się przed obliczem Temidy. Pomimo ich uporu i determinacji, sprawa nie została rozwikłana. Mijały lata, wydawało się, że policja nic nie robi, aby ją rozwiązać. To jednak nieprawda! W sierpniu 2019 roku dzięki specjalistom z łódzkiego „Archiwum X” doszło do przełomu.

SPIRYTUS WART NIEJEDNO ŻYCIE – W latach 90. XX wieku prywatne firmy wyrastały jak grzyby po deszczu. Część z nich to firmy transportowe. Na działalności w tym sektorze można było dobrze zarobić. Zamiast oficjalnego transportu towarów zza granicy, naczepy tirów wypełniały lewe papierosy i alkohol.

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość? Chcesz wiedzieć więcej? Nie zwlekaj! Kup „Detektywa” 11/2019.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 11/2019 w sprzedaży od 15 października 2019 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]