W najnowszym „Detektywie – Wydanie Specjalne” opisujemy 12 historii, gdzie motywem zbrodni była zazdrość. Bohaterowie naszych tekstów zazdrościli m.in. uczuć, zamożności, urody czy sukcesów.

Chłopak wpadał w szał, bo jego dziewczyna wolała kobiety… Mąż nie mógł znieść, że inni mężczyźni spoglądali na jego żonę… Kobieta nie pogodziła się, że jej partner znalazł nową miłość… Mężczyzna nadal kochał swoją byłą żonę, nawet kiedy ona już ślubowała miłość innemu… Koleżanki skręcało, bo ich przyjaciółka opływała w luksusy… Nastolatka była niezadowolona, bo nie została obdarzona urodą, jak jej znajoma… Brat miał już dość tego, że rodzice faworyzowali młodszą siostrę…

Ani jedna z opisanych przez nas historii nie zakończyła się dobrze. Zazdrość doprowadzała do wstrząsających dramatów i do śmierci.

Drodzy Czytelnicy, nie pozwólcie, aby toczyła Was zazdrość. Przeczytajcie ten numer Wydania Specjalnego i przekonajcie się, do czego może ona doprowadzić.

Najnowszy „Detektyw – Wydanie Specjalne” pt. „Oblicza zazdrości” w sprzedaży od 5 grudnia 2017 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]