Podobno czas leczy rany, powiedzenie to traci jednak na aktualności, kiedy w grę wchodzą zranione uczucia. Szczególnie, gdy rzecz rozgrywa się pomiędzy dwoma kobieta, a jedna z nich poderwała chłopaka tej drugiej.

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 24-letnia mieszkanka Lidzbarka Warmińskiego, podejrzana o to, że pobiła swoją znajomą i zabrała jej 2 telefony komórkowe oraz pieniądze. Miała być to zemsta za odbicie chłopaka, które miało mieć miejsce… 16 lat temu. Pokrzywdzona kobieta trafiła do szpitala.

Do incydentu doszło podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań w Lidzbarku Warmińśkim. W pewnym momencie pomiędzy dwiema uczestniczkami imprezy doszło do karczemnej awantury. Powodem była historia sprzed 16 lat, gdy jedna z dziewczyn miała odbić drugiej chłopaka.

Nadmiar spożytego alkoholu sprawił, że kłótnia zamieniła się w bójkę. 24-latka zażądała od koleżanki zapłaty za alkohol. Gdy ta odmówiła, dziewczyna zaczęła ją kopać i okładać pięściami. Wyrwała jej także torebkę, z której zabrała dwa telefony komórkowe oraz pieniądze w kwocie 80 złotych, po czym uciekła. Powodem animozji między kobietami miała być zazdrość o chłopaka, którego kobieta 16 lat temu „odbiła” awanturniczce.

Poszkodowana z obrażeniami na ciele trafiła do szpitala w Olsztynie, na szczęście nic poważnego się jej nie stało. Z kolei agresorkę policja zatrzymała już po kilku godzinach. W momencie zatrzymania była nietrzeźwa. Teraz spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące, a przed sądem odpowie za rozbój. Grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.policja.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]