Kilkanaście dni wcześniej zmarła młoda obywatelka Ukrainy – podaje portal gostynin24.pl. Przyczyną była utrata krwi w okolicach dróg rodnych – poinformowała portal prokuratura. Wiele wskazuje na to, że dziecko urodziła właśnie Ukrainka.

Prokurator Damian Zimniak z Prokuratury Rejonowej w Gostyninie poinformował, że „25 kwietnia na teren jednego z gospodarstw rolnych zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, lekarz stwierdził zgon 25-letniej kobiety. Przyczyną zgonu była znaczna utrata krwi w okolicach dróg rodnych”.

Jak podał portal gostynin24.pl, we wtorek, 5 maja, około godziny 15 policja została powiadomiona, że woda w jednej ze studni w Czyżewie ma dziwny zapach. „Po sprawdzeniu okazało się, że w studni znajduje się ciało dziecka w stanie rozkładu”– poinformowano.

Z dostępnych informacji wynika, że młoda 25-letnia kobieta przyjechała do Polski do pracy sezonowej. „Mieszkała w jednym pomieszczeniu ze swoją matką, która nie wiedziała, że jej córka jest w ciąży” – podali śledczy.

W czwartek 7 maja ma się odbyć sekcja zwłok noworodka.

Źródło: gostynin24.pl/Radio Zet/polskieradio24.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]